Yhteystiedot

ILVE Oy - Ilmoitusvelvollisuus.fi

Puhelin:
010 326 2820
Sähköposti:
asiakaspalvelu@ilmoitusvelvollisuus.fi
Osoite:
ILVE Oy | Teknobulevardi 3-5 | FI-01530 VANTAA
Y-tunnus:
2624244-6



Ole hyvä ja täytä vähintään * merkityt kentät

Myynti & asiakaspalvelu

Pekka Savolainen
Myynti
+358 44 780 8303
pekka.savolainen@ilmoitusvelvollisuus.fi

Saija Tillanen
Asiakaspalvelu
+358 50 327 5253
saija.tillanen@ilmoitusvelvollisuus.fi

Anniina Marttinen
Asiakaspalvelu
+358 50 590 0064
anniina.marttinen@lixani.com


Hallinto

Janne Paaso
Toimitusjohtaja, Partner
+358 50 440 7828
janne.paaso@ilmoitusvelvollisuus.fi

Frederik Johanson
Hallinto, Partner
+358 400 595 918
frederik.johanson@ilmoitusvelvollisuus.fi






Pyydä yhteydenottoa! Otamme sinuun yhteyttä ja selvitämme yhdessä yrityksellesi sopivan palvelukokonaisuuden.